Regeneracja turbosprężarek

Każda turbosprężarka, regeneracja której zostanie przeprowadzona przez naszą firmę, odzyskuje dawną trwałość oraz pracuje niezawodnie przez kolejne lata. Zapraszamy - jesteśmy przekonani, że Klienci będą zadowoleni z jakości naszych usług.

Turbosprężarka - regeneracja turbiny

Total Turbo Service powstał z myślą o Twoim samochodzie – jeżeli zauważyłeś spadek mocy silnika lub zwiększenie spalania, prawdopodobnie konieczna jest regeneracja turbiny. W warsztacie Total Turbo możesz liczyć na profesjonalne usługi, które pozwolą na przywrócenie dawnej jakości poszczególnych elementów pojazdu. Naszą specjalnością jest regeneracja turbosprężarek samochodów osobowych oraz dostawczych, regeneracja sterowników elektronicznych, jak i czyszczenie filtrów. Ofertę kierujemy do klientów z Rzeszowa, Sanoka oraz okolic – gwarantujemy bezpłatny odbiór turbosprężarek i filtrów.

 

Na polskim rynku jest wiele firm które oferują usługi regeneracji turbosprężarek. Co nas wyróżnia od konkurencji?

PO PIERWSZE

posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy. W naszym warsztacie są najlepsze wyważarki dynamiczne oraz wysokoobrotowe do turbosprężarek. Mamy testery diagnostyczne oraz programatory do sterowników elektronicznych. Posiadamy również najnowocześniejszą maszynę testową do turbosprężarek Turbo Test Pro mierzącą przepływ spalin, podciśnienie sterownika oraz ustawienie zmiennej geometrii. Maszyna sprawdza również takie wartości jak obroty wirnika turbiny, współczynnik doładowania oraz ciśnienie doładowania i wydajność turbosprężarki. Dzięki takiemu zapleczu złożonemu z profesjonalnych narzędzi, regeneracja turbosprężarek w naszym warsztacie to gwarancja sprawnej i ekonomicznej pracy silnika. Każda turbosprężarka, która opuszcza nasz warsztat, działa tak, jak fabrycznie nowa.Posiadamy również wszelakie maszyny do obróbki metali, takie jak: tokarki, frezarki, szlifierki itp. Znajdują się u nas maszyny do profesjonalnego oczyszczania: piaskarki, różnego rodzaju myjki (ultradźwiękowe, ciśnieniowe oraz koszowe).Większość maszyn jest nowa, zakupiona w 2014 i 2015 roku.

PO DRUGIE

doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy, którzy wykonują określone etapy regeneracji turbosprężarek przy użyciu najwyższej jakości części zamiennych.

PO TRZECIE

turbosprężarka, regeneracja jej podzespołów i podnoszenie wydajności silnika to nie jedyne, czym zajmuje się nasza firma. Prowadzimy również szkolenia dla innych firm z zakresu regeneracji turbosprężarek oraz sterowników elektronicznych. Dodatkowo nasza firma wykonuje usługi wsparcia technicznego przy tworzeniu nowoczesnych maszyn służących do regeneracji turbosprężarek.Współpracujemy z firmą Microelectronics - (producent testera ATD-1, programatora APD-1) oraz firmą Cimat (producent maszyny Turbo Test Pro).

Turbosprężarka, regeneracja turbin i nie tylko, czyli naprawa filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR oraz katalizatorów w Total Turbo Service.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

PO PIERWSZE

Nie ingerujemy w strukturę filtrów, nigdy nie rozcinamy i nie spawamy filtrów.

PO DRUGIE

Nie stosujemy metody wypalania w piecach indukcyjnych, która nie jest skuteczna z uwagi na to, że nie usuwa nagromadzonego popiołu, który jest główną przyczyną zatkania filtrów. Metoda wypalania może uszkodzić wewnętrzną strukturę z monolitu w filtrze cząstek stałych!

PO TRZECIE

Regeneracja odbywa się na szwajcarskiej maszynie FFsolution - najnowocześniejszej maszynie tego typu na świecie. Cały proces trwa około 2 godzin i przywraca sprawność filtra do 98,5 %

PO CZWARTE

Do regeneracji używamy żadnej szkodliwej chemii tylko biodegradowalnego detergentu w ilości 100 ml na jeden cykl czyszczenia. Używany detergent ulega rozkładowi w ciągu 24 godzin.

I ostatnia ważna kwestia

Jako jedyni dajemy 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrów!

MASZ JAKIEŚ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!